KONTAKT

  Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów kontaktowych.

  Pod klucz

  Budowa pod klucz

  Budowa budynku powszechnie nazywana „pod klucz” to kolejny etap budowy po stanie deweloperskim. Jest to również ostatni etap budowy domu, po zakończeniu którego  możemy wprowadzić się do naszego wymarzonego domu. Prawo nie definiuje co na tym etapie powinno  być wykonane, dlatego należy dokładnie ustalić z firmą budowlaną co powinno zostać zrealizowane.

  Wyślij  zapytanie do Liberum Energy, a  my przygotujemy kalkulację cenową na budowę domu jednorodzinnego pod klucz. Wykonanie przez nas inwestycji jest kompleksowe – obejmuje zakup materiałów i montaż.

  Co obejmuje budowa domu pod klucz?

  Budowa domu pod klucz w procesie budowlanym oznacza, że dom jest ukończony i gotowy do zamieszkania. Bardzo dużym zadaniem  do wykonania na tym etapie jest kompleksowe wykonanie kotłowni. W zależności od wybranego źródła ciepła instalacja kotłowni zakłada zakup i montaż kotła/pieca, instalację czujników, pomp, zaworów i dodatkowych sterowników. Naszym klientom oferujemy produkty najwyższej jakości renomowanych marek zarówno w przypadku instalacji pieca gazowego, pompy ciepła czy ogrzewania elektrycznego. Wybór urządzeń na rynku jest bardzo duży, dlatego potrzeba doświadczenia w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. My to doświadczenie posiadamy.

  Na zewnątrz budynku wykonywana jest podbitka dachowa, ale także uprzątnięty zostaje plac budowy. Dzięki temu będzie można przystąpić do zagospodarowania terenu. Więcej o usłudze zagospodarowania terenu, którą wykonujemy przeczytasz tutaj >>.

  Przystąpienie do wykończenia wnętrza bardzo  często jest poprzedzone narysowaniem projektu wykończenia wnętrz. Staramy się bardzo kompleksowo świadczyć usługi i ułatwiać proces budowy domu dla inwestora, dlatego postanowiliśmy rozpocząć współpracę z projektantami wnętrz. Nasi projektanci są bardzo kreatywnymi i doświadczonymi osobami, potrafią idealnie ze swoimi propozycjami trafić w potrzeby przyszłych mieszkańców domu.

  Pod klucz

  Jakie wykończenia firma budowlana wykonuje w środku budynku?

  Firma budowlana wewnątrz budynku wykonuje malowanie ścian i sufitów,  układa glazurę, terakotę i panele podłogowe. Montowane są również parapety wewnętrzne i osprzęt elektryczny.

  W ramach etapu budowy domu pod klucz montowane są  drzwi wewnętrzne i wykończenie węzłów sanitarnych wraz z łazienką i toaletą.

  Po zakończeniu prac ekipy budowlanej inwestor może wstawiać meble i rozmieszczać sprzęty RTV i AGD. Dołożenie firanek, rolet i dekoracji kończy proces budowy domu.

  Budowa domu pod klucz od startu budowy powinna  trwać około 20 miesięcy, to czas, który pozwoli na swobodną realizację poszczególnych etapów budowy z dokładną analizą potrzeb mieszkańców i ewentualnymi zmianami względem projektu.

  Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać indywidualną wycenę wybudowanie domu jednorodzinnego pod klucz. Doradzimy jakie materiały należy wybrać, żeby dom był komfortowy i energooszczędny. Na wykonane przez nas domu dajemy gwarancję, dzięki czemu nie martwisz się o możliwe wady budynku.

  Jesteśmy firmą budowlaną realizująca budowę domu nawet do etapu pod klucz. Działamy na terenie Grodziska Mazowieckiego,  Żyrardowa,  Sochaczewa, Mszczonowa,  Pruszkowa,  Błonia, Ożarowa Mazowieckiego i inny miejscowości  między Warszawą, a Łodzią.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów kontaktowych.

   man