KONTAKT

  Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów kontaktowych.

  Budowa stan deweloperski

  Budowa Stan Deweloperski

  Budowa budynku do stanu deweloperskiego to kolejny etap budowy po stanie surowym  zamkniętym. Należy pamiętać, że w prawie nigdzie nie ma dokładnego zakresu prac,  które muszą być wykonane na tym etapie, dlatego umawiając się z firmą budowlaną należy dokładnie zapoznać się z umową. Stan deweloperski jest też często mylony ze stanem pod klucz, kiedy to  możemy już do gotowego domu się wprowadzić.

  Wyślij  zapytanie do Liberum Energy, a  my przygotujemy kalkulację cenową wykonania budynku do stanu deweloperskiego,  która będzie obejmowała robociznę i dobrej jakości  materiały. To gwarantuje, że dom będzie mógł służyć Twojej rodzinie przez  wiele lat.

  Co obejmuje budowa do stanu deweloperskiego?

  Kończąc budowę stanu surowego zamkniętego  mamy już: fundamenty, stropy, dach,  okna i drzwi. Przystępujemy do prac nad instalacjami wewnętrznymi (instalacja elektryczna, instalacja grzewcza i instalacja wodno-kanalizacyjna), wykonaniem posadzek i tynkowaniem ścian.

  Przyjmujemy również, że na etapie stanu deweloperskiego wykonane powinny zostać ocieplenia ścian, elewacja oraz wyrównanie terenu wokół budynku. Dodatkowo instalację elektryczną rozszerzamy o montaż gniazd i włączników, a w zakres wykonania instalacji grzewczej wpisujemy montaż grzejników. Rozprowadzenie instalacji wodno-kanalizacyjnej  nie obejmuje podłączenia urządzeń sanitarnych – to wchodzi w zakres wykonania budynku „pod klucz”

  Pamiętaj,  że jeżeli kupujesz dom w stanie deweloperskim masz ograniczony wpływ na to jakie materiały zostały wykorzystane. Decydując się na współpracę z firmą, która wykona dla Ciebie budynek do stanu deweloperskiego masz już realny wpływa na wybór materiałów. Zwracaj uwagę jakie materiały zostają wykorzystane do instalacji sanitarnych, do instalacji grzewczej i do instalacji elektrycznej. Sprawdź jaki tynk został wybrany i jaki materiał zostanie wykorzystany do  wykonania elewacji. Nie muszą to być najdroższe materiały na rynku, ale warto żeby gwarantowały komfortowe korzystanie z domu przez wiele lat.

  Deweloperski stan

  Ile czasu firma budowlana buduje dom do stanu deweloperskiego?

  Wykonanie domu od wbicia pierwszej łopaty do stanu deweloperskiego powinno  trwać minimum 16 miesięcy, to czas, który pozwoli na swobodną realizację poszczególnych etapów budowy bez ryzyka niezwiązania, któregoś z materiałów.

  Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać indywidualną wycenę na kompleksowe wybudowanie domu do stanu deweloperskiego. Doradzimy jakie materiały należy wybrać, żeby nie przepłacać, ale jednocześnie uzyskać bardzo dobrą jakość. Na wykonane przez nas domy dajemy gwarancję, dzięki czemu nie martwisz się o możliwe wady budynku.

  Jesteśmy firmą budowlaną realizująca budowę domu nawet do etapu pod klucz. Działamy na terenie Grodziska Mazowieckiego,  Żyrardowa,  Sochaczewa, Mszczonowa,  Pruszkowa,  Błonia, Ożarowa Mazowieckiego i inny miejscowości  między Warszawą, a Łodzią.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów kontaktowych.

   man