KONTAKT

  Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów kontaktowych.

  Budowa stan otwarty

  Budowa stan surowy otwarty

  Budowa stanu surowego otwartego dla Inwestora jest zawsze bardzo ekscytująca. Widzimy jak dzień po dniu dom pnie się w górę. To również jeden  z najważniejszych etapów budowy, dlatego wybór firmy budowlanej, która wzniesie nasze mury jest bardzo istotny.

  Wyślij  zapytanie do Nas, a  my przygotujemy indywidualną wycenę dla Ciebie,  która będzie obejmowała Zakup materiałów i robociznę na każdy etap budowy domu do stanu surowego  otwartego. Doradzimy jakie materiały będą najkorzystniejsze i najtrwalsze.

  Jakie etapy wchodzą w zakres budowy domu do stanu surowego otwartego?

  Budowę domu zaczynamy od wylania ław fundamentowych lub płyty fundamentowej. Fundament musi zostać zaizolowany. Jeżeli budujemy dom z piwnicą to wznosimy jeszcze ściany piwnic i  strop nad piwnicą. W tym momencie możemy powiedzieć, że mamy zakończony „stan zero” budynku i możemy przystąpić do wznoszenia ścian nośnych i stropów. W Liberum Energy specjalizujemy się w budowie domów murowanych z betonu komórkowego, z ceramiki (pustaki i cegły), z silikatów i betonu lekkiego. Zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby Inwestora, więc pomagamy dobrać najodpowiedniejszy materiał do indywidualnych potrzeb projektu.

  Stan surowy otwarty

  Kiedy kończy się budowa stanu surowego otwartego?

  Stan surowy otwarty wieńczy wykonanie więźby dachu. Budowa stanu surowego otwartego to minimum kilka miesięcy. Nie powinniśmy się nadmiernie spieszyć, żeby materiały miały czas odpowiednio związać. Oczywiście są na rynku materiały, które pozwalają sfinalizować stan surowy otwarty w 2 miesiące, wtedy należy się liczyć z wyższymi kosztami. W zależności od warunków rekomendujemy, aby inwestor w modelu standardowym liczył, że budowa stanu surowego otwartego powinna trwać 6-8 miesięcy.

  Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać indywidualną wycenę na wybudowanie domu do stanu surowego otwartego. Do każdego projektu podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem, bo wiemy, że dla dom który budujemy będzie najważniejszym miejscem dla całej rodziny.

  Jesteśmy firmą budowlaną realizująca budowę domu nawet do etapu pod klucz. Działamy na terenie Grodziska Mazowieckiego,  Żyrardowa,  Sochaczewa, Mszczonowa,  Pruszkowa,  Błonia, Ożarowa Mazowieckiego i inny miejscowości  między Warszawą, a Łodzią.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów kontaktowych.

   man