KONTAKT

  Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów kontaktowych.

  Zagospodarowanie terenu

  Zagospodarowanie terenu

  Budowa budynku „pod klucz” zamyka proces inwestorski związany z powstaniem  budynku. Jest ostatnim etapem,  po którym inwestorzy mogą wprowadzać się do domu. Najczęściej decydujemy się na własny dom poza centrum miasta, dlatego  że chcemy korzystać z uroków własnej działki. Cisza i zieleń wokół domu sprawiają, że bardzo chętnie chcemy odpoczywać z rodziną i przyjaciółmi w ogrodzie. Powstanie pięknego ogrodu ze ścieżkami, z  podjazdem do garażu i wykończonymi tarasami również może zostać zlecone do firmy specjalizującej  się w zagospodarowaniu terenu działki wokół  domu.

  Wyślij  zapytanie do Liberum Energy, a my przygotujemy kalkulację cenową na wykonanie projektu ogrodu i kompleksową realizację prac wokół domu. Zagospodarowanie terenu realizujemy w oparciu o  projekt, następnie kupujemy materiały i wykonujemy prace ziemno-budowlane.

  Teren

  Co obejmuje zagospodarowanie terenu wykonywane przez Liberum Energy?

  Prace ziemno-budowlane,  które realizujemy na działce  to między innymi budowa ogrodzenia wraz z bramą wjazdową i furtką. Do domu powinna prowadzić ścieżka z kostki betonowej lub kamiennej. Utwardzony powinien zostać również podjazd.

  Zajmujemy się wykończeniem tarasów i schodów, doradzając, który materiał dla inwestora będzie najwłaściwszy. Na rynku coraz większą popularność zdobywają materiały kompozytowe, którymi możemy ładnie i solidnie wykończyć elementy na zewnątrz budynku.

  Na koniec zajmujemy się pracami ogrodowymi, czyli posadzeniem drzew, wykończeniem rabat kwiatowych, posadzeniem trawy czy wykonaniem automatycznego nawodnienia ogrodu.

  Skontaktuj się z nami, żeby uzyskać indywidualną wycenę na przygotowanie  ogrodu o jakim marzysz. Przygotujemy projekt ogrodu, w którym będziesz chciał odpoczywać..

  Jesteśmy firmą budowlaną realizująca budowę domu nawet do etapu pod klucz. Działamy na terenie Grodziska Mazowieckiego,  Żyrardowa,  Sochaczewa, Mszczonowa,  Pruszkowa,  Błonia, Ożarowa Mazowieckiego i inny miejscowości  między Warszawą, a Łodzią.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów kontaktowych.

   man