O NAS

Budowanie domów to nasza pasja

W budownictwie posiadamy 27 lat doświadczenie. Dla naszych klientów nadzorowaliśmy i wykonywaliśmy domy jednorodzinne,  hale produkcyjne,  budynki użyteczności publicznej czy drogi. W 2015 postanowiliśmy otworzyć spółkę Liberum Energy dedykowaną wyłącznie inwestorom indywidualnym, którzy budowę swojego  domu chcą powierzyć wykonawcy, który dysponuje dużą wiedzą i doświadczeniem.

Realizujemy projekty na terenie województwa  mazowieckiego. Technologia w jakiej pracujemy to domy murowane z betonu komórkowego, ceramiki, silikatów i betonu lekkiego. Budujemy domy: parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym i nowoczesne. Wiele projektów, które realizujemy to domy energooszczędne. Mamy wiedzę o najnowszych technologiach,  które obniżają koszty eksploatacji domu.

O nas

Nasze podejście do kompleksowej budowy domu

Jako firma budowlana specjalizujemy się w wykonywaniu domów jednorodzinnych do stanu deweloperskiego. Po drodze realizujemy stan surowy otwarty i stan surowy zamknięty. Współpracujemy z zaufanymi projektantami, więc jeżeli nie mają Państwo jeszcze  projektu to możemy rozpocząć  współpracę na etapie stworzenia projektu budowlanego.

W naszej ofercie znajdą Państwo również ofertę budowy domu pod klucz. W tym przypadku po ukończeniu etapu stanu deweloperskiego nasze ekipy realizują wszystkie prace wykończeniowe. Mogą Państwo na tym etapie skorzystać z naszego architekta wnętrz.

Zlecając naszej firmie budowlanej budowę domu dostają Państwo informację o tym jakie materiały zostaną wykorzystane do budowy na poszczególnych etapach i ile będzie wynosił koszt kompleksowej realizacji inwestycji (materiały + robocizna).

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Jakość – do  każdej budowy podchodzimy w taki sposób w jaki budowalibyśmy nasz własny dom. Dbamy o wybór dobrych jakościowo materiałów i o wykonanie, które gwarantuje komfortowe mieszkanie przez wiele lat.
  • 10 letnia Gwarancja – jesteśmy odpowiedzialni za kompleksową budowę domu,  dlatego bierzemy za budowę pełną odpowiedzialność, aż do 10 lat od ukończenia inwestycji.
  • Oszczędność czasu i pieniędzy – koordynację zamówień materiałów i wszystkie sprawy techniczne są po naszej stronie. Inwestor obserwuje postępy prac i dokonuje odbiorów poszczególnych etapów prac.
  • Dedykowany kierownik budowy – nad budową Twojego domu czuwa wykwalifikowany kierownik budowy, którego celem jest dbanie o najwyższą jakość wykonania inwestycji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów kontaktowych.

    man